Jdi na obsah Jdi na menu
 


jak vipadat na fotce Super??

4. 1. 2007

ObrazekJak vypadat skvěle na fotkách?

Chystá se u vás doma silvestrovská párty? Jestli ano, tak ji budete chtít mít stoprocentně zdokumentovanou alespoň na pár snímcích. Postarejte se o to, aby vaše vzpomínky byly vskutku půvabné!


Prozkoumejte »hnusné« fotky!
Předtím, než na foťáku či v počítači znechuceně zmáčknete »delete«, dobře se podívejte, proč že vám to na fotkách tak nesluší. Jestli se v běžném životě považujete za docela ucházející babu a totéž tušíte z reakcí okolí, je škoda kazit si památné záběry nedostatkem, který třeba lze snadno odstranit. Nejste na všech fotkách shrbená, s podivným úšklebkem a s podbradkem? To všechno můžete v mžiku zlikvidovat, jen když si to uvědomíte. Pak už stačí při každém »sýýýr« vypnout hrudník, pořádně ukázat zuby, lehce zvednout bradu – a je po problému!
 
Zabodujte s make-upem!
Zmatňující make-up je základ, protože na fotkách vždy budete vypadat dvakrát mastnější, než ve skutečnosti jste. Pozor si ale dávejte na přílišné vrstvy korektoru – zejména kolem očí zbytečně prohlubuje vrásky a udělá z vás seschlou mumii. Co by mělo být tabu, jsou make-upy s třpytivými částečkami a rozjasňovače – ve světle blesků byste vypadala jako vánoční ozdoba! Používejte je maximálně na dekolt, ten zářit může. Obličej pak čas od času vysušte matujícími ubrousky – na roztékající se make-up skutečně není hezký pohled.
 
Vlasy jako modelka
Pokud si vytvoříte na hlavě složitou kreaci, riskujete, že ze sebe na fotkách uděláte oběť svorného výsměchu. Při živém rozhovoru si každá všímá spíš vaší tváře (nebo úplně jiných partií) a fakt, že se váš načesaný drdol snesl do nežádoucích nížin, možná nikdo ani nezaznamená. Fotky vás pak nemilosrdně prozradí. Jestli nechcete celý večer vystresovaně pobíhat k zrcadlu a zpátky, vsaďte na jednoduchost a přirozenost. Když rozpuštěné vlasy před focením prohrábnete prsty, budete královna, no jen si všimněte krásek z titulních stránek!
 
 
Jste fotogenická, nebo vám digitální obrázky ubírají minimálně půlku sex-appealu?
připravila:  Denisska
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

....

(...., 1. 5. 2007 21:59)

vIpadat se píše Y : vypadat

Re: ....

(Vlk, 31. 7. 2013 20:37)

Ano a kořen slova? To mi chcete fakt tvrdit že je to od slova padat?